









3 380 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 44 мм |
| Глубина | 62 мм |
| Высота | 89 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 |
| Высота сидения | 49 |
| Глубина сиденья | 44 |
| Матеріал крісла | лляна тканина |
| Ширина сиденья | 50 |