

1 825 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Інтарсіо |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 43 мм |
| Глубина | 53 мм |
| Высота | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 |
| Высота сидения | 50 |
| Глубина сиденья | 38 |
| Матеріал крісла | Тканина |