
7 290 ₴
Показати оптові ціниСтіл "COMFORT" 70*70*74 см штучний ротанг, Туреччина торгової марки Irak Plastik
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл |
| Матеріал каркасу | Штучний ротанг |
| Форма сидіння | квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Ширина стільця | 900 мм |
| Глибина стільця | 900 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Форма стільниці | квадратна |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |