




1 620 ₴
Показати оптові ціниСтіл пластиковий квадратної форми турецького виробника Siesta виконаний з якісної сировини і не має запаху, не боїться перепадів температури.
Такий столик прослужить довго.
Розмір столу: 70*70*73,5 див.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
| Висота столу | 735 мм |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |