-10%






9 282 ₴
8 354 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siesta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 74 см |
| Довжина | 60 см |
| Кількість персон | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | квадратна |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Довжина столу | 600 мм |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Бежевий |
| Колір меблів | Білий |
| Тип меблів | стіл |
| Форма | Квадратна |
| Ширина столу | 600 мм |